Εκλογές 15μελούς 2024-25 Ηλεκτρονικά

Για 2η χρονιά οι εκλογές του 15μελούς σχολικού συμβουλίου έγιναν στο ΓΕΛ Μελίκης ηλεκτρονικά. Σήμερα Τετάρτη 25/9/2024 τις τελευταίες ώρες έγιναν οι απαραίτητες ενημερώσεις και παρουσιάσεις των υποψηφίων του συμβουλίου στην αυλή του σχολείου σε μια ηλιόλουστη ατμόσφαιρα.

Κατόπιν τμήμα τμήμα όλοι πέρασαν από το εργαστήριο πληροφορικής όπου ψήφισαν τους εκλεκτούς τους, μια διαδικασία που κράτησε περίπου 20 λεπτά.

Στο τέλος με την εφορευτική επιτροπή παρούσα, βγήκαν εύκολα και γρήγορα τα αποτελέσματα όπου ανακοινώθηκαν στον πίνακα ανακοινώσεων του σχολείου.

Ευχόμαστε καλή συνεργασία και δημιουργική χρονιά στα μέλη του 15μελούς για να ανεβάσουμε ακόμη περισσότερο το επίπεδο του σχολείου με διάφορες δράσεις.