Εγγραφές 2024-2025

Αγαπητοί γονείς/μαθητές, σας ενημερώνουμε ότι από την Δευτέρα 2/9/2024 και μέχρι την Τρίτη 10/9/2024 τις ώρες 9.00 έως 13.30 θα γίνονται εγγραφές των μαθητών με φυσική παρουσία του γονέα στο σχολείο μας. Η εγγραφή με φυσική παρουσία στο σχολείο είναι υποχρεωτική για τους γονείς/κηδεμόνες. Κατά την εγγραφή ισχύουν τα παρακάτω:

1. Σε όλες τις τάξεις θα γίνει Συμπλήρωση/Επικαιροποίηση Υπεύθυνης δήλωσης με τα στοιχεία του γονέα.
  2. Για την Α’ Λυκείου
    1.  Θα πρέπει να φέρετε 1 Φωτογραφία για το Πάσο (εφόσον μετακινείται με λεωφορείο)
    2.  Θα σας δοθεί το ΑΔΥΜ (Ατομικό δελτίο υγείας μαθητή) για συμπλήρωση από γιατρό και επιστροφή η 1η σελίδα
  3. Για την Β’ Λυκείου