Τελετή Αποφοίτησης – Απολυτήρια

Την Τετάρτη 26/6/2024 στις 7:30 μμ στο Αμφιθέατρο του σχολείου μας έγινε για πρώτη φορά τελετή αποφοίτησης για τους μαθητές της Γ’ Λυκείου. Μετά από μια σύντομη ομιλία του Δ/ντή κ.Μπιζέτα δόθηκαν στους μαθητές τα απολυτήρια μαζί με τον έλεγχο και ένα ημερολόγιο. Στην τελετή υπήρχε μπουφές με άφθονα εδέσματα που ενισχύθηκαν από αυτά που έφεραν οι μαθητές με τους γονείς τους. Στον διαδραστικό της αίθουσας υπήρχε παρουσίαση με φωτογραφίες από την χρονιά που πέρασε θυμίζοντας τις ωραίες στιγμές από τις δραστηριότητες που εκπονήθηκαν και την 5ημερη εκδρομή στην Κρήτη. Οι φωτογραφίες που βγήκαν ήταν πολλές και η διάθεση όλων ήταν ανεβασμένη μετά και το τέλος των Πανελληνίων. Ευχόμαστε στους μαθητές μας “Καλά αποτελέσματα και Καλή Επιτυχία σε ότι κάνουν στην συνέχεια της ζωής τους”.